Design-Point.pl

Design-point.pl to nowa marka którą współtworzą firmy z branży wnętrzarskiej: BD Lux - oświetlenie i Decosystem - dekoracje okienne. Za zadanie ten salon stawia sobie promowanie ciekawych produktów i rozwiązań, sztukę designu z walorami użytkowymi. W naszej ofercie mamy projekty takich designerów jak Phillipe Starck, Marcel Wanders, Zaha Hadid czy Gino Sarfatti.

Nasz salon to miejsce  spotkań nie tylko architektów i dekoratorów, ale również inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych. Zajmujemy się zarówno oświetleniem wnętrz (budynki biurowe, użyteczności publicznej, domy prywatne) jak i iluminacją zewnętrzną. Firma Decosystem od wielu lat zajmuje się profesjonalnie dekoracja okien od koncepcji do realizacji jak również tapicerowaniem mebli. W naszej ofercie posiadamy rozwiązania do wnętrz nowoczesnych i tradycyjnych  oraz elementy architektury zewnętrznej. Pomagamy stworzyć nowoczesne i funkcjonalne wnętrze w domach prywatnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Od projektu poprzez wyposażenie oferujemy optymalne rozwiązania każdej inwestycji w ramach założonego budżetu.

Cel, który stawia sobie nasza grupa w dobieraniu produktów to piękno, klasa i niepowtarzalność, jak również doskonałe wkomponowanie w architekturę. Możecie Państwo korzystając z naszych projektantów mieć pewność, że dołożymy starań aby realizacja i efekt końcowy był zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Zespół Design-point.pl 
www.bdlux.pl 
www.decosystem.pl

 
.