Shuttersy

Shuttersy – element aranżacji wnętrza, amerykańskie okiennice, „meble okienne” – określane w różny sposób, oznaczają zawsze to samo - drewniane okiennice wewnętrzne, o wyjątkowości których decydują ruchome lamele (poziome elementy, z których się składają).

Są doskonałym narzędziem, umożliwiającym w pomieszczeniu grę światłem i dodającym wnętrzu nieopisanego uroku. Oprócz funkcji praktycznych, które spełniają, wyróżniają się pośród dekoracji okiennych niezrównanym designem, który sam w sobie stanowi perfekcyjną ozdobę.

Współpracuję z liderem na rynku producentów shuttersów – firmą JASNO. Która wykorzystując techniczne sztuczki, doprowadziła swój produkt do absolutnej doskonałości. To, co stanowi o wytrzymałości i najwyższej jakości produktu, pozostaje ukryte dla oka (elementy techniczne), a to, co widoczne, jest wyłącznie ozdobą.

Materiały

Shuttersy JASNO wykonane są z tekowego drewna Primewood. Do dyspozycji dostępnych jest aż ponad 36 różnokolorowych bejc oraz odcieni bieli. Dla wymagających, dostępna jest opcja wyboru zaprojektowanej samodzielnie barwy, korzystając z kompletnej palety kolorów RAL oraz NCS.

Na życzenie, drewno Primewood może zostać wypiaskowane przed nałożeniem bejcy, czy lakieru – w ten sposób uzyskuje się wyraźną strukturę drewna. Taki zabieg pozwala stworzyć bardzo ciekawy efekt, zwłaszcza na shuttersach, pokrytych bejcą.

Wykonanie

Firma JASNO kładzie nacisk na niezrównaną jakość swoich produktów. Oznacza to, że obok oszałamiających efektów wizualnych, można mieć pewność, że shuttersy będą długo służyły, spełniając swoje funkcje. Do produkcji dobierane są wyłącznie wyselekcjonowane komponenty a dopracowywane przez lata doświadczeń procesy technologiczne, osiągnęły najwyższy – z możliwych – poziom. Dlatego to właśnie te shuttersy są tak często i chętnie wybierane przez Klientów, dla których jakość ma kluczowe znaczenie.

Wszystkie okiennice shutters, tworzone są na wymiar – tak, aby w pełni wpisywały się w Państwa potrzeby.

W dążeniu do perfekcji, dopracowane zostały najdrobniejsze detale:

Ukryte zawiasy, dzięki którym okiennice zyskują na nowoczesności i schludnym wyglądzie. Wytrzymałe zawiasy ukryte zostały w bocznym słupku paneli.

Lakierowanie, odbywa się przy użyciu wyłącznie sprawdzonych, wysokiej jakości produktów – z wykorzystaniem odpornego na zarysowania, wilgoć oraz działanie promieni UV lakieru do mebli.

Połączenie czopowe, to metoda łączenia słupków bocznych, dająca nieocenioną wytrzymałość i – dzięki dużej powierzchni klejenia – zapewniająca bezproblemowe użytkowanie.

Wycinanie promieniste, to metoda, którą z pnia drzewa wycinane są lamele. Technika ta pozwala uzyskać estetyczne, proste elementy, nie ulegające odkształceniom.

Odporność na wilgoć uzyskiwana jest dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów (podstawowych oraz wykończeniowych), dzięki temu shuttersy JASNO z powodzeniem można wykorzystać w aranżacji pomieszczeń, w których okiennice narażone są na wilgoć (łazienki, pomieszczenia wellnes).

Mocowanie do technicznego słupka bocznego lameli, wykonywane jest z naciskiem na wytrzymałość pod kątem odkształceń – wielowarstwowa, drewniana konstrukcja słupka gwarantuje niezrównaną trwałość.

Gwarancja. Udzielam 3 letniej gwarancji na shuttersy w obrębie wad fabrycznych oraz ewentualnych błędów montażowych.

Pomiar i montaż. Zespół doświadczonych fachowców dokonuje pomiarów, doradzając najkorzystniejsze rozwiązania – ilość paneli, metodę mocowania oraz sposób składania shuttersów. Dzięki temu końcowy efekt za każdym razem jest doskonały.

Bogata oferta pozwala dobrać produkt, który w pełni wpisze się w oczekiwania wizualne Klienta – bogactwo dostępnych barw, wymiarów lameli oraz metod wykończeniowych sprawiają, że każda realizacja przebiega w pełni indywidualnie.

SeriaEcowood

Dla Klientów, żyjących w eko-stylu, doskonałym wyborem będzie linia shuttersów Ecowood. Powstają ze sprasowanych włókien drzewnych, uprawianych w lasach, nastawionych na ochronę środowiska. Dostępne są zarówno dla okien prostych, jak i dla nietypowych kształtów, w pięciu najpopularniejszych odcieniach bieli.

 
.